Logotyp Kopalni Soli 'Wieliczka'

Pobyty 1-3 dni

Niezwykły solny mikroklimat łagodzi objawy chorób alergicznych, a także pozwala uporać się z dolegliwościami układu oddechowego oraz uporczywymi infekcjami u osób dorosłych i dzieci.

  • Dzień dla Zdrowia

    Wyobraź sobie, że masz jeden dzień tylko dla siebie... Zostawiasz problemy gdzieś daleko, relaksujesz się, wyciszasz. Czujesz przypływ pozytywnej energii! Dzień dla Zdrowia to czas dla Ciebie, który możesz spędzić w niezwykłej przestrzeni wielickiej Kopalni, 135 m pod ziemią.

    Szczegóły
  • Zdrowy Sen

    Kopalnia we śnie – odkryjesz w sobie wielką moc i niezwykłe zasoby do wykorzystania, twierdzi pewien sennik. Ale nie musisz wierzyć w sny, aby odkryć, jaką moc ma naprawdę głęboki wypoczynek w podziemnej kopalni. Zrelaksuj się i wypocznij w niezwykłym solnym mikroklimacie.

    Szczegóły

Zobacz także

Uzdrowisko Kopalnia Soli „Wieliczka” to o wiele więcej

Interesuje Cię pełnopłatna oferta Uzdrowiska Kopalnia Soli „Wieliczka”?

Ustalasz dogodny termin.
Decydujesz, ile dni spędzisz w Uzdrowisku.
Serwis internetowy „Kopalnia Soli „Wieliczka” wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies. Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Zastrzeżenia Prawne