Komory i sale do dyspozycji

Urzekające wnętrza Kopalni Soli „Wieliczka” to wymarzona sceneria dla zorganizowania szkolenia, balu, konferencji czy kameralnego spotkania w gronie znajomych.

Komora Warszawa

680 m2 dedykowanej powierzchni. Doskonała na event, konferencję, szkolenie, spotkania firmowe i przyjęcia okolicznościowe dla grup od 320 do 700 osób. Dodatkowe 100 wygodnie zmieści się na antresoli.

Szczegóły

Komora Jana Haluszki II

58 m2 dedykowanej powierzchni. Doskonała na kameralne przyjęcie, szkolenie, spotkanie biznesowe dla grup od 30 do 40 osób.

Szczegóły

Komora Drozdowice IV

225 m2 dedykowanej powierzchni. Doskonała na konferencję, szkolenie, spotkania firmowe i przyjęcia okolicznościowe dla grup od 60 do 120 osób.

Szczegóły

Komora Gwarków

113 m2 dedykowanej powierzchni. Idealna na zorganizowanie imprezy do 40 osób wzorowanej na dawnych biesiadach górniczych.

Szczegóły

Kaplica św. Jana

153 m2 dedykowanej powierzchni. Doskonała na kameralny ślub do 40 osób.

Szczegóły

Komora Jana Haluszki I

Do 240 m2 dedykowanej powierzchni. Doskonała na event, konferencję, szkolenie, spotkania firmowe i przyjęcia okolicznościowe dla grup od 100 do 200 osób.

Szczegóły

Komora Drozdowice III

312 m2 dedykowanej powierzchni. Idealna na event, spotkania firmowe i przyjęcia okolicznościowe dla grup od 120 do 150 osób.

Szczegóły

Komora Michałowice

Idealne miejsce na organizację kameralnego koncertu, degustacji lub przyjęcia z recepcją na stojąco. Pomieści do 100 osób.

Szczegóły

Kaplica św. Kingi

465 m2 dedykowanej powierzchni. Idealne miejsce na ślub do 400 osób. Kaplica św. Kingi to prawdziwy skarb wielickiej Kopalni, wyobraź sobie, jaki wyjątkowy charakter zyska Twoje wydarzenie w tak olśniewającej przestrzeni.

Szczegóły

Sale konferencyjne w Hotelu Grand Sal****

Sala konferencyjna „A”

Nowoczesna przestrzeń przeznaczona do organizacji eventów do 40 osób. Sala posłużyć może do organizacji różnego rodzaju szkoleń, warsztatów lub spotkań biznesowych. Przejdź na stronę hotelu

Szczegóły

Sala konferencyjna „B”

Idealna przestrzeń na konferencje i wydarzenia dla grup liczących do 50 osób. Sala wyposażona jest w sprzęt do prezentacji multimedialnych i system nagłośnieniowy. Przejdź na stronę hotelu

Szczegóły
Serwis internetowy „Kopalnia Soli „Wieliczka” wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies. Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Zastrzeżenia Prawne