Kopalnia Gazelą Biznesu

Kopalnia Soli „Wieliczka” znalazła się w prestiżowym gronie Gazel Biznesu, najprężniej rozwijających się firm na polskim rynku, wyłanianych co roku przez dziennik Puls Biznesu. Uroczyste rozdanie nagród odbyło się 2 lutego br.

Tytuł Gazeli Biznesu dla Kopalni Soli „Wieliczka” to dowód na to, że jest dynamicznie rozwijającą się firmą. Przedsiębiorstwem, które z roku na rok odnotowuje poprawę wyników finansowych, a jego działalność charakteryzuje się uczciwością i przejrzystością.

W klasyfikacji biorą udział instytucje, które rozpoczęły działalność przed rokiem 2012. W latach 2012-2014 nie odnotowywały straty i uzyskały wzrost przychodów.

Opracowane przez Coface Poland we współpracy z redakcją Pulsu Biznesu zestawienie dostarcza informacji nie tylko o wyjątkowo prężnie rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstwach, ale również na temat sytuacji polskiej gospodarki. Zgodnie z danymi GUS sektor MSP to aż 99% z ogólnej liczby firm działających w naszym kraju. Tytułem Gazeli Biznesu wyróżnione zostają najskuteczniejsze z nich. 

Tytuł Gazeli Biznesu otrzymała zarówno Kopalnia Soli "Wieliczka" SA, jak i zajmująca się obsługą ruchu turystycznego Kopalnia Soli "Wieliczka" Trasa Turystyczna

                                                                                               

fot. Puls Biznesu


Światowe dziedzictwo


    facebook

    Serwis internetowy „Kopalnia Soli „Wieliczka” wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies. Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Zastrzeżenia Prawne.

    Nie pokazuj więcej tego powiadomienia