WieliczkArt już tuż, tuż

Imprezy

Dodano:

Już wkrótce kolejny raz zapraszamy do tężni solankowej. 31 sierpnia w niezwykłym koncercie z cyklu WieliczkArt wystąpią dla Państwa Joanna Kołaczkowska, Michał Łanuszka oraz Marek Piekarczyk z zespołem.

 

 

 To trzeci już koncert z cyklu WieliczkArt. I po raz trzeci miło nam będzie gościć Państwa w tężni solankowej, największej na południu Polski tego typu budowli, która tego jednego jedynego dnia w roku znów zamieni się w niezwykłą salę koncertową pod gołym niebem z doskonałą – jak się okazało podczas dwóch poprzednich edycji - akustyką.

W tej nietypowej, acz urokliwej scenerii tarninowej konstrukcji, gościć będziemy wspaniałych artystów. W tegorocznej edycji wydarzenia wystąpi obdarzony niezwykłym głosem kompozytor i wokalista Michał Łanuszka oraz wspaniale przyjęta przez publiczność w roku ubiegłym mistrzyni polskiej sceny kabaretowej, Joanna Kołaczkowska, którą usłyszymy także w przygotowanym specjalnie na potrzeby koncertu recitalu.

Gwiazdą wieczoru będzie legenda polskiej muzyki rockowej, autor tekstów i wokalista Marek Piekarczyk, przez wiele lat związany z zespołem TSA, ale także niezapomniany odtwórca głównej roli w pierwszej polskiej wersji słynnej rock-opery Jesus Christ Superstar, a w ostatnich latach także juror programu The Voice of Poland, który wraz z zespołem zaprezentuje się w niezwykłej, akustycznej odsłonie.


Gospodarzem wieczoru będzie jak zwykle Michał Łanuszka, z którego inicjatywy wydarzenie zostało powołane do życia. W tej roli towarzyszyć mu będzie Joanna Kołaczkowska.


Koncert będzie transmitowany na żywo w mediach społecznościowych. Organizatorem wydarzenia jest Kopalnia Soli „Wieliczka”.


WieliczkArt
Tężnia solankowa Kopalni Soli „Wieliczka”
Park św. Kingi w Wieliczce
31 sierpnia 2019, godz. 18.00

Uprzejmie informujemy, że pula wejściówek na koncert została wyczerpana.   


Regulamin wydarzenia dostępny TUTAJ

Serwis internetowy „Kopalnia Soli „Wieliczka” wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies. Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Zastrzeżenia Prawne