Logotyp Kopalni Soli 'Wieliczka'

Przyjęcie komunijne w Kopalni Soli „Wieliczka”

Imprezy

Dodano: 05.06.2020

Kopalnia Soli „Wieliczka”

Klimatyczne, wykute w soli komory to idealne miejsce na przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii Twojego dziecka. Jeśli chcesz zaskoczyć rodzinę i przyjaciół wybierz salę na komunię ponad 100 metrów pod ziemią! Przyjęcie w Kopalni Soli „Wieliczka”  na pewno będzie niezapomnianym przeżyciem zarówno dla Twojego dziecka, jak i zaproszonych gości. W zabytkowej kopalni znajdują się sale przystosowane do organizowania różnego rodzaju imprez okolicznościowych z większą lub mniejszą liczbą gości, takich jak wesela, chrzty czy właśnie komunie. Każda z komór posiada własne zaplecze gastronomiczne. Doświadczeni kucharze przygotowują dania w podziemnych kuchniach, ze świeżych produktów najwyższej jakości. Dania możesz wybrać z dostępnych zestawów menu albo zamówić potrawy  stworzone specjalnie z myślą o Twoich gościach.

Sale na imprezy położone są poza trasami zwiedzania, zapewniamy spokój i prywatność. W kopalni panuje stała temperatura ok. 17 - 18°C, możesz więc zaplanować przyjęcie bez względu na porę roku i warunki atmosferyczne. 

 

  

Komora Jana Haluszki II:

Na kameralne spotkania  

Cena przyjęcia z okazji Pierwszej Komunii* 

  • od 205 zł/os. dorosła
  • od 180 zł/dziecko  

*Podane ceny obowiązują przy minimalnej liczbie gości: 20 osób i przy założeniu czasu trwania przyjęcia do 3 godzin. W przypadku mniejszej liczby osób obowiązuje indywidualna wycena.

 

Komora Jana Haluszki I:

Na większe przyjęcia (do max 120 os.)

Cena przyjęcia z okazji Pierwszej Komunii** 

  • od 223 zł/os. dorosła
  • od 198 zł/dziecko  

** Podane ceny obowiązują przy minimalnej liczbie gości: 30 osób i przy założeniu czasu trwania przyjęcia do 3 godz. W przypadku mniejszej liczby osób obowiązuje indywidualna wycena.

 

Organizując rodzinne przyjęcie w podziemiach Kopalni Soli „Wieliczka” masz pewność, że wszystkie usługi będą na najwyższym poziomie, a Ty i Twoi goście będziecie świętować w miejscu gdzie standardy bezpieczeństwa sanitarnego i jakość obsługi są priorytetem.  

Poznaj sale, w których możemy urządzić dla Ciebie wymarzone przyjęcie:

Skontaktuj się z nami

Dział Organizacji Imprez

Jeśli poszukujesz sali na komunię czy inną rodzinną uroczystość rodzinną w Wieliczce, Krakowie lub okolicach zadzwoń do nas. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Serwis internetowy „Kopalnia Soli „Wieliczka” wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies. Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Zastrzeżenia Prawne