Komora Jana Haluszki II

Na potrzeby kameralnych spotkań do 40 uczestników przeznaczona jest solna Komora Jana Haluszki II. Licząca 58 m2; powierzchnia użytkowa świetnie nadaje się na spotkanie biznesowe, szkolenie lub przyjęcie rodzinne. Do dyspozycji organizatora oddajemy m.in. ekran, zestaw nagłośnieniowy, flipchart, a także zaplecze gastronomiczne.

Uczestnicy spotkania mogą skorzystać z szatni i toalet. W przypadku wydarzenia dla więcej niż 40 os. zapraszamy do Komory Jana Haluszki I.

135 m
pod powierzchnią ziemi
58 m²
powierzchni użytkowej (14,5 x 4 m)
2,4 m
wysokość komory
40
maksymalna liczba gości

Maksymalna liczba gości:
40 osób – układ teatralny

30 osób – bankiet zasiadany

Wyposażenie dostępne w cenie wynajmu:
Ekran mały (1,5 x 2 m)
Adeo Motorized Professional (208 x 208cm)
Zestaw nagłośnieniowy do odtwarzania płyt CD
Flipchart
Zaplecze gastronomiczne
Szatnia
Toalety
Brak zasięgu telefonicznego i Internetu

Plan komory

Czy wiesz że?

Tradycja górnicza spotyka się tutaj z nowoczesnością, ponieważ dawne solne wyrobisko zostało odrestaurowane i komfortowo wyposażone.

Surowość Kopalni łączy się z drewnianym wykończeniem i dzięki temu jest to przyjazna i stylowa przestrzeń. Piękne – wykonane przez górników – rzeźbienia ścienne dodają Komorze dodatkowego uroku.

Zobacz zdjęcia Komory Jana Haluszki II

Serwis internetowy „Kopalnia Soli „Wieliczka” wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies. Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Zastrzeżenia Prawne