Logotyp Kopalni Soli 'Wieliczka'

Informacja o zmianie godzin otwarcia

Dla zwiedzających

Dodano: 08.10.2020

Kopalnia Soli „Wieliczka”

Informujemy, że od 2 listopada Trasa Turystyczna będzie czynna dla zwiedzających od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 15:00, a w soboty i niedziele w godzinach od 9:00 do 17:00. W tych samych godzinach czynna będzie również Tężnia Solankowa.

Przed wizytą w kopalni prosimy o zapoznanie się z zasadami bezpiecznego zwiedzania, które - w formie dostosowanej do aktualnie obowiązujących zaleceń sanitarno-epidemiologicznych - stosujemy konsekwentnie od wielu miesięcy. Szczegóły dostępne są TUTAJ

 

Wszelkie zapytania w sprawach:

Infolinia Kopalni Soli „Wieliczka”: +48 12 278 73 02

 

 

Artykuły podobne

  • Informacja o zamknięciu kopalni

    Dla zwiedzających

    W związku z rozprzestrzenianiem się epidemii koronawirusa informujemy, że Kopalnia Soli „Wieliczka” będzie nieczynna dla zwiedzających.

  • Informacja o zmianie nazwy firmy

    Dla zwiedzających

    Informujemy, że od 26 marca br. w związku ze zmianą nazwy naszej firmy zmieniła się także nazwa Administratora Państwa danych osobowych. Aktualnie jest nim Kopalnia Soli Wieliczka Turystyka sp. z o.o. (poprzednia nazwa: Kopalnia Soli Wieliczka Trasa Turystyczna sp. z o.o.).

Serwis internetowy „Kopalnia Soli „Wieliczka” wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies. Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Zastrzeżenia Prawne