Logotyp Kopalni Soli 'Wieliczka'

Informacja dla zwiedzających

Dla zwiedzających

Dodano: 10.03.2020

Kopalnia Soli „Wieliczka”

Kopalnia Soli „Wieliczka” jest udostępniania do zwiedzania według stałych godzin. 

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce, Kopalnia podjęła dodatkowe działania zmierzające do większej ochrony pracowników i turystów.  Dotychczasowe procedury związane z dezynfekcją zostały zaostrzone, wdrożony szereg rozwiązań profilaktycznych. Pracownicy obsługi ruchu zostali dodatkowo przeszkoleni, do ich dyspozycji są środki ochrony osobistej. Przygotowane zostały w kilku językach i rozdystrybuowane w obiekcie informacje dot. ochrony przed zagrożeniem.

Na bieżąco monitorujemy sytuację związaną z koronawirusem, a także wytyczne krajowych i międzynarodowych organizacji zajmujących się ochroną zdrowia oraz instytucji epidemiologicznych. Jesteśmy w stałym kontakcie z organizacjami prowadzącymi działalność w tym zakresie.

O rozwoju sytuacji będziemy informować na naszej stronie internetowej.

Aktualne informacje związane z koronawirusem i profilaktyką znajdą Państwo m.in. na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego https://gis.gov.pl/ oraz Światowej Organizacji Zdrowia https://www.who.int/

 

Artykuły podobne

  • Koronawirus a podróże – jak podróżować bezpiecznie (i dokąd)?

    Dla zwiedzających

    Ministerstwo Spraw Zagranicznych apeluje o unikanie wszelkich wyjazdów zagranicznych, które nie są konieczne. Wszędzie pojawiają się informacje o konieczności stosowania się do zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego oraz monitorowania komunikatów WHO. Wszystko ze względu na wciąż niepokonany koronawirus. Podróże jednak mimo wszystko nie zostały zakazane. Jak zatem podróżować bezpiecznie i dokąd najlepiej się wybrać? Oto wszystko, co powinieneś wiedzieć!

Serwis internetowy „Kopalnia Soli „Wieliczka” wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies. Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Zastrzeżenia Prawne