Logotyp Kopalni Soli 'Wieliczka'

Wybieramy Turystyczne Skarby Małopolski

Z życia firmy

Dodano: 12.09.2019

Kopalnia Soli „Wieliczka”

Nasz region ma czym chwalić się i szczycić. Bezcenne zabytki, bogate tradycje, ciekawe wydarzenia, świetna kuchnia – jest co podziwiać i co smakować. Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego zaprasza do głosowania na turystyczne skarby regionu. O laur zwycięstwa walczymy i my: Kopalnia Soli „Wieliczka” oraz organizowany u nas Bal Karnawałowy Branży Turystycznej.

Jak głosować?

Głosowanie odbywa się za pośrednictwem internetowego formularza dostępnego na stronie: kliknij

 

Kopalnia startuje w kategorii „Unikatowa atrakcja turystyczna”, z kolei podziemny bal rywalizuje w kategorii „Wydarzenie cykliczne”. Aby głos był ważny, należy wybrać Turystyczne Skarby Małopolski we wszystkich kategoriach konkursowych, a także podać w formularzu e-mail, na który przyjdzie prośba o potwierdzenie (trzeba dodatkowo potwierdzić swój głos). Dany adres mailowy można wykorzystać tylko raz.

Głosowanie trwa do 29 września. Zwycięzców poznamy w październiku. Zapraszamy!

Szczegóły oraz regulamin konkursu Turystyczne Skarby Małopolski: kliknij

Artykuły podobne

  • Bezobjawowe zapalenie płuc – jak je rozpoznać? Przyczyny i leczenie

    Dla kuracjuszy

    Zapalenie płuc to powszechna choroba, na którą w Polsce rocznie choruje niemal jedna osoba na sto. W większości czynnikiem wywołującym infekcję są bakterie. Typowe objawy to ból w klatce piersiowej, kaszel i gorączka. U niektórych chorych może wystąpić zapalenie płuc bez objawów. Jak rozpoznać bezobjawowe zapalenie płuc i jak się przed nim skutecznie chronić?

  • Alergia wiosenna – jak pomóc sobie domowymi sposobami?

    Dla kuracjuszy

    Alergia wiosenna objawia się zazwyczaj swędzeniem skóry, łzawieniem oczu i uporczywym kichaniem. Występuje przez kilka tygodni w roku i może skutecznie ograniczać nasze codzienne funkcjonowanie. Domowe sposoby na alergię wiosenną – jak ograniczyć uporczywe objawy?

Serwis internetowy „Kopalnia Soli „Wieliczka” wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies. Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Zastrzeżenia Prawne