Logotyp Kopalni Soli 'Wieliczka'

„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”

Zwiedzanie

Dodano: 22.11.2019

Kopalnia Soli „Wieliczka”

Założeniem Akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” jest umożliwienie jak największej liczbie Polaków skorzystanie z atrakcji turystycznych w wyjątkowo korzystnej cenie, jak również zachęcenie ich do częstszego podróżowania po Polsce nie tylko w sezonie wakacyjnym.

Kopalnia Soli „Wieliczka” przyłączyła się również do akcji, w ramach której, w dniach 22 – 24 listopada 2019 r. obowiązują promocyjne ceny na zwiedzanie Trasy górniczej.

Sprzedaż biletów w promocyjnej cenie rozpocznie się od 30 października 2019 r.

Poznaj szczegóły>>> 

Artykuły podobne

  • Gwiazdy 12. edycji OFF CAMERA pod ziemią

    Zwiedzanie

    W konkursowych zmaganiach triumfowali Ulaa Salim i jego „Sons of Denmark”, uhonorowany Krakowską Nagrodą Filmową (100 000 USD), „Słodki koniec dnia” Jacka Borcucha z nagrodą Kulczyk Foundation (300 000 PLN) i „Zabawa zabawa” Kingi Dębskiej z Nagrodą Publiczności.

  • Weekend za pół ceny

    Zwiedzanie

    Kopalnia Soli „Wieliczka” przyłączyła się do akcji, w ramach której, w dniach 15-17 marca 2019 r. obowiązują promocyjne ceny na zwiedzanie Trasy górniczej.

Serwis internetowy „Kopalnia Soli „Wieliczka” wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies. Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Zastrzeżenia Prawne