Jezus narodził się wśród soli
Kategoria: Z życia firmy
Ponad 500 osób uczestniczyło w wigilijny poranek w górniczej Pasterce w Kopalni Soli „Wieliczka”. Byli pierwszymi w Polsce, którzy powitali Dzieciątko. Uroczystej Mszy przewodniczył arcybiskup Marek Jędraszewski.
Szczegóły Kopalnia Soli „Wieliczka”
